Views Entity Operation Access (2.0.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Views
ru: Представление

en: Operation
ru: Действие

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Not defined
ru: Не определено
