Views Entity Operation Access (2.0.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Views
sv: Vyer

en: Operation
sv: Funktion

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Not defined
sv: Ej angiven
