Views Entity Operation Access (2.0.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Views
fi: Näkymät

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Not defined
fi: Ei määriteltynä
