Views Entity Operation Access (2.0.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: - None -
he: - ללא -

en: Views
he: היבטים

en: Operation
he: פעולה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Not defined
he: לא הוגדר
