Views Entity Operation Access (2.0.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Operation
pt: Operação

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Not defined
pt: Não definido

en: Parameter name
pt: Nome do parâmetro
