Views Entity Operation Access (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Views
it: Viste

en: Operation
it: Operazione

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Not defined
it: Non definito
