Views Entity Operation Access (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Views
oc: Vistas

en: Operation
oc: Operacion

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Not defined
oc: Pas défini
