Views Entity Operation Access (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Views
hu: Nézetek

en: Operation
hu: Művelet

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Not defined
hu: Nem meghatározott
