Views Entity Operation Access (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Views
nl: Overzichten

en: Operation
nl: Bewerking

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Not defined
nl: Niet gedefinieerd
