Views Entity Operation Access (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Views
uk: Види

en: Operation
uk: Дія

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Not defined
uk: Не визначено
