Views Entity Operation Access (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Views
eu: Bistak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Not defined
eu: Ez dago definituta
