Views Entity Operation Access (8.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Views
fr: Vues

en: Operation
fr: Opération

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Not defined
fr: Non défini
