Views Entity Operation Access (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Views
ja: ビュー

en: Operation
ja: 操作

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Not defined
ja: 未定義
