Views Entity Operation Access (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Not defined
bo: གཏན་ཁེལ་བྱས་མེད
