Views Entity Operation Access (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Views
et: Vaated

en: Operation
et: Operatsioon

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Not defined
et: Ei ole defineeritud
