Veracity VQL (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Enabled
bg: Активиран

en: Label
bg: Заглавие

en: User
bg: Потребител

en: Color
bg: Цвят
