Veracity VQL (1.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Enabled
he: מופעל

en: Label
he: תווית

en: User
he: משתמש

en: Color
he: צבע

en: Goal
he: יעד

en: Date range
he: טווח תאריכים

en: About
he: אודות
