Veracity VQL (1.0.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: User
sv: Användare

en: Color
sv: Färg

en: Goal
sv: Mål

en: 3 Months
sv: 3 månader

en: Date range
sv: Intervall för datum

en: About
sv: Om

en: Access Key
sv: Åtkomstnyckel
