Veracity VQL (1.0.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Label
te: లేబుల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Color
te: రంగు

en: 3 Months
te: 3 నెలలు

en: About
te: గురించి
