Veracity VQL (1.1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
