Veracity VQL (1.1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Color
am: ቀለም
