Veracity VQL (1.1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Label
ar: التسمية

en: Top
ar: الأعلى

en: User
ar: المستخدم

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Color
ar: اللون

en: Goal
ar: هدف

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Formats
ar: تنسيقات

en: Date range
ar: مجال التاريخ

en: About
ar: حول
