Veracity VQL (1.1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Label
bs: Oznaka

en: User
bs: Korisnik

en: Color
bs: Boja
