Veracity VQL (1.1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Value
cy: Gwerth

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Color
cy: Lliw
