Veracity VQL (1.1.0) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Value
de: Wert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Label
de: Beschriftung

en: Top
de: Oben

en: User
de: Benutzer

en: Bottom
de: Unten

en: Color
de: Farbe

en: Goal
de: Ziel

en: 3 Months
de: 3 Monate

en: Middle
de: Mitte

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Formats
de: Formate

en: Date range
de: Zeitspanne

en: File Name
de: Dateiname

en: About
de: Über

en: Activity ID
de: Aktivitäts-ID

en: Horizontal Position
de: Horizontale Position

en: Vertical Position
de: Vertikale Position

en: Access Key
de: Zugriffsschlüssel

en: - Current user time zone -
de: - Zeitzone des aktuellen Benutzers -

en: Revert to Default
de: Auf Standard zurücksetzen
