Veracity VQL (1.1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Color
fi: Väri

en: Goal
fi: Tavoite

en: 3 Months
fi: 3 kuukautta

en: Middle
fi: Keskellä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Formats
fi: Muodot

en: Date range
fi: Päivämäärän vaihteluväli

en: About
fi: Tietoja
