Veracity VQL (1.1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Enabled
gl: Activado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Top
gl: Superior

en: User
gl: Usuario/a

en: Bottom
gl: Botón

en: Color
gl: Cor

en: Middle
gl: Medio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Formats
gl: Formatos

en: About
gl: Información
