Veracity VQL (1.1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Label
gu: શિર્ષક

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Bottom
gu: નીચે

en: Color
gu: રંગ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: About
gu: વિશે
