Veracity VQL (1.1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Label
hy: Պիտակ

en: Top
hy: Վերև

en: User
hy: Օգտագործող

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Color
hy: Գույն

en: Left
hy: Ձախ
