Veracity VQL (1.1.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Content
id: Konten

en: Value
id: Nilai

en: Enabled
id: Aktif

en: Top
id: Atas

en: User
id: Pengguna

en: Bottom
id: Dasar

en: Color
id: Warna

en: Goal
id: Tujuan

en: 3 Months
id: 3 Bulan

en: Middle
id: Tengah

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Formats
id: Format

en: Date range
id: Rentang tanggal

en: About
id: Tentang
