Veracity VQL (1.1.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Enabled
jv: Urip

en: Label
jv: Judul

en: Top
jv: Ndhuwur

en: User
jv: Panganggo

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Color
jv: Kelir

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Formats
jv: Format

en: About
jv: Ngenani
