Veracity VQL (1.1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Color
ka: ფერი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Formats
ka: ფორმატები
