Veracity VQL (1.1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Label
km: ស្លាក

en: Top
km: កំពូល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Bottom
km: បាត

en: Color
km: ពណ៌

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: About
km: អំពី
