Veracity VQL (1.1.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು
