Veracity VQL (1.1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Label
ku: پێناس

en: Top
ku: سەرەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Formats
ku: فۆرماتەکان

en: About
ku: دەربارە
