Veracity VQL (1.1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Top
lt: Viršus

en: User
lt: Narys

en: Bottom
lt: Apačia

en: Color
lt: Spalva

en: Goal
lt: Tikslas

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Formats
lt: Formatai

en: About
lt: Apie
