Veracity VQL (1.1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Top
mn: Дээд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Bottom
mn: Доод

en: Color
mn: Өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
