Veracity VQL (1.1.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Top
nl: Bovenaan

en: User
nl: Gebruiker

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Color
nl: Kleur

en: Goal
nl: Doel

en: 3 Months
nl: 3 maanden

en: Middle
nl: Midden

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Formats
nl: Formaten

en: Date range
nl: Datumbereik

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: About
nl: Over

en: Activity ID
nl: Activiteit-ID
