Veracity VQL (1.1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Enabled
fa: فعال

en: Label
fa: برچسب

en: Top
fa: بالا

en: User
fa: کاربر

en: Bottom
fa: پایین

en: Color
fa: رنگ

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Formats
fa: قالب‌بندی‌ها

en: About
fa: درباره
