Veracity VQL (1.1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: User
ps: غړی

en: Color
ps: رنګ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Formats
ps: بڼې

en: About
ps: په اړه
