Veracity VQL (1.1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Value
pt: Valor

en: Enabled
pt: Ativado

en: Label
pt: Etiqueta

en: Top
pt: Topo

en: User
pt: Utilizador

en: Bottom
pt: Baixo

en: Color
pt: Cor

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Formats
pt: Formatos

en: About
pt: Sobre
