Veracity VQL (1.1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Enabled
sk: Povolené

en: Label
sk: Označenie

en: Top
sk: Navrch

en: User
sk: Používateľ

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Color
sk: Farba

en: 3 Months
sk: 3 mesiace

en: Middle
sk: Stredný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Formats
sk: Formáty

en: About
sk: Informácie o
