Veracity VQL (1.1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Label
sl: Oznaka

en: Top
sl: Na vrhu

en: User
sl: Uporabnik

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Color
sl: Barva

en: About
sl: O modulu
