Veracity VQL (1.1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: User
sr: Корисник

en: Bottom
sr: Дно

en: Color
sr: Боја
