Veracity VQL (1.1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Top
ta: மேல்

en: User
ta: பயனர்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Color
ta: நிறம்

en: 3 Months
ta: 3 மாதங்கள்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Formats
ta: வடிவங்கள்

en: About
ta: பற்றி
