Veracity VQL (1.1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Color
th: สี

en: 3 Months
th: ภายใน 3 เดือน

en: About
th: เกี่ยวกับ
