Veracity VQL (1.1.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Color
ug: رەڭ

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Formats
ug: فورماتلىرى

en: About
ug: ھەققىدە
