Vereinonline Auth (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: API password
nl: API-wachtwoord

en: API URL
nl: API-URL

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
nl: Onbekende gebruikersnaam of wachtwoord. <a href=":password">Uw wachtwoord vergeten?</a>
