Vereinonline Auth (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: User role
pl: Rola użytkownika

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: API password
pl: Hasło API

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
pl: Nierozpoznana nazwa użytkownika lub hasło. <a href=":password">Zapomniałeś hasła?</a>
