Vereinonline Auth (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: User role
es: Rol de usuario

en: Authentication
es: Autentificación

en: API password
es: Contraseña API

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
es: Usuario o contraseña no reconocidos. <a href=":password">¿Olvidaste tu contraseña?</a>
